Blender dore DESSINI 4N1

2,790 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Tensioni nominal: 240 V
Fuqia e vlerësuar: 1000 W
Peasha: 1.05 kg
Materiali: plastikë + metal
Përmasat: 5.5×37×8cm

Kodi: k86-262 Kategoritë: , ,

Blender dore DESSINI4IN1 450W
• Modeli: DS-5922
Përdorni këtë blender dore për të bërë të pastra supen, përzierje ushqimesh për fëmijë ,për të bërë smoothie ne  shtëpie dhe shumë më tepër.
Veçanërisht i përshtatshëm për përdorim në familje me fëmijë të vegjël.
Grirës i përshtatshëm për lloje të ndryshme ushqimesh
Baza e shkëputshme me çlirim të shpejtë për pastrim të lehtë
Operacion i thjeshtë pastrimi
Tehe inox
Vendosja e dy shpejtësive me çelës kontrolli
E rehatshme dhe e lehtë për t’u përdorur
I përshtatshëm dhe i lehtë për tu ruajtur dhe hequr
I përshtatshëm për të lëvizur dhe ruajtur

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Blender dore DESSINI 4N1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu