Përshkrim

Blender dore DESSINI4IN1 450W
• Modeli: DS-5922
Përdorni këtë blender dore për të bërë të pastra supen, përzierje ushqimesh për fëmijë ,për të bërë smoothie ne  shtëpie dhe shumë më tepër.
Veçanërisht i përshtatshëm për përdorim në familje me fëmijë të vegjël.
Grirës i përshtatshëm për lloje të ndryshme ushqimesh
Baza e shkëputshme me çlirim të shpejtë për pastrim të lehtë
Operacion i thjeshtë pastrimi
Tehe inox
Vendosja e dy shpejtësive me çelës kontrolli
E rehatshme dhe e lehtë për t’u përdorur
I përshtatshëm dhe i lehtë për tu ruajtur dhe hequr
I përshtatshëm për të lëvizur dhe ruajtur

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender dore DESSINI 4N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products