Përshkrim

Një shpejtësi + turbo
Katër thika nga çelik inox për të përmirësuar rrjedhën dhe rezultatin përfundimtar.
Motor DC i fuqishëm
Shufra çeliku inox
Niveli i zhurmës: ≤ 72 dB (A)
Fuqia: 400W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender dore First Austria FA-5272-4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products