BLENDER DORE ISKRA HB-01S

3,590 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia: 200 W
  • Tipi: Blender dore
  • Tensioni: 220-240V
  • Numri i funksioneve: 2 nivele shpejtësie
Kodi: K72-164 Kategoritë: , ,

Blender dore Iskra HB-01, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “BLENDER DORE ISKRA HB-01S”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu