Përshkrim

Blender dore Iskra HB-01, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “BLENDER DORE ISKRA HB-01S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products