Përshkrim

Blender dore me kapak LHB-1602, nga “Lexical”.

Grini perime, fruta dhe ushqime te ndryshme ne menyren me te lehte dhe duke pasur kontroll te plote, me blenderin qe perdoret me dore.

Shume efikas, me dy shpejtesi dhe pa bere shume zhume.

Gjithashtu mund te pastrohet shume kollaj.Pastrohet lehtesisht

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Dore LEXICAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products