Blender Dore LEXICAL

2,790 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Blender dore
  • 2 Kontrolle shpejtesie
  • Materiali: çeliku inoksi
  • Pastrohet lehtesisht
  • Nuk ben zhurem

 

 

Kodi: K86-240 Kategoritë: ,

Blender dore me kapak LHB-1602, nga “Lexical”.

Grini perime, fruta dhe ushqime te ndryshme ne menyren me te lehte dhe duke pasur kontroll te plote, me blenderin qe perdoret me dore.

Shume efikas, me dy shpejtesi dhe pa bere shume zhume.

Gjithashtu mund te pastrohet shume kollaj.Pastrohet lehtesisht

 

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Blender Dore LEXICAL”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu