Përshkrim

Mikser dore

Marka: Severin

Modeli: 3795

Fuqia: 600 W

Ngjyra: E bardhe

Materiali: Inoks

Shpejtesia: 13 000 xhiro/min.

Me kontroll shpejtesi.

Buton ON/OFF per ndezje dhe fikje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Dore Severin 3795”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products