Përshkrim

Efikas dhe i fuqishëm, sillni komoditet në jetën tuaj!

Blenderi është i pajisur me një motor të klasës industriale.

I pajisur me teh çelik inox, ju lutemi trajtojeni me kujdes.

E përkryer për përzierjen, përzierjen, copëtimin, përzierjen e ushqimit ose frutave për veten tuaj.

Kompleti i blenderit të dorës vjen me një dorezë motori, një kamxhik, një rrahëse, një filxhan matës, një rezervuar bluarjeje me teh dhe një kapak. Ky është një blender shumëfunksional për përdorim komercial ose shtëpiak.

Doreza e motorit mund të lidhet me secilën prej bashkëngjitjeve dhe ka cilësime maksimale dhe të rregullueshme të shpejtësisë për kërkesat tuaja të ndryshme të përzierjes.

Motori që fuqizon blenderin, kamxhikun dhe grirësin është në dorezën e formës ergonomike, e cila është e rehatshme për t’u mbajtur dhe e lehtë për t’u kontrolluar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Blender Dore Sokany 4n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products