Blender Dore Sokany 4n1

3,990 L4,990 L (-20%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

-Kapaciteti : 0.8L
-Tensioni : 220-240V
-Kontrolli i Shpejtësisë: 2 Shpejtësi
-Funksioni: Blender, Mixer
-Fuqia (W): 700W

Kodi: K86-243 Kategoritë: ,

Efikas dhe i fuqishëm, sillni komoditet në jetën tuaj!

Blenderi është i pajisur me një motor të klasës industriale.

I pajisur me teh çelik inox, ju lutemi trajtojeni me kujdes.

E përkryer për përzierjen, përzierjen, copëtimin, përzierjen e ushqimit ose frutave për veten tuaj.

Kompleti i blenderit të dorës vjen me një dorezë motori, një kamxhik, një rrahëse, një filxhan matës, një rezervuar bluarjeje me teh dhe një kapak. Ky është një blender shumëfunksional për përdorim komercial ose shtëpiak.

Doreza e motorit mund të lidhet me secilën prej bashkëngjitjeve dhe ka cilësime maksimale dhe të rregullueshme të shpejtësisë për kërkesat tuaja të ndryshme të përzierjes.

Motori që fuqizon blenderin, kamxhikun dhe grirësin është në dorezën e formës ergonomike, e cila është e rehatshme për t’u mbajtur dhe e lehtë për t’u kontrolluar.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Blender Dore Sokany 4n1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

3,990 L4,990 L (-20%)

Shto në Kasë