Përshkrim

  • Blender dore me 2 nivele shpejtesie. Perdoret per te pergatirur supe, ushqimin e bebit tuaj si dhe smoothie me shije fantastike.
  • 2 nivele shpejtesie ju japin mundesine te zgjidhni ju njeren per ushqimin qe po gatuani.
  • Shume praktike dhe e lehte per tu pastruar.
  • Mund ta perdorni per te gjithe llojet e ushqimit per te grire apo per ti furluar. Eshte shume rezistente.
  • Ka nje perdorim te lehte dhe dezinjim terheqes qe e ben akoma me te lehte ne perdorim.
  • Specifikimet:
  • Fuqia: 500W
  • Tensioni: 220V-240V 50/60Hz
  • Gjatesia: 367mm.
  • Paketimi perfshin:
  • 1 x Blender dore
  • 1 x Manual perdorimi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Dore Sokany”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products