Blender Dore Sokany

2,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K81-92

  • Blender dore me 2 nivele shpejtesie. Perdoret per te pergatirur supe, ushqimin e bebit tuaj si dhe smoothie me shije fantastike.
  • 2 nivele shpejtesie ju japin mundesine te zgjidhni ju njeren per ushqimin qe po gatuani.
  • Shume praktike dhe e lehte per tu pastruar.
  • Mund ta perdorni per te gjithe llojet e ushqimit per te grire apo per ti furluar. Eshte shume rezistente.
  • Ka nje perdorim te lehte dhe dezinjim terheqes qe e ben akoma me te lehte ne perdorim.
  • Specifikimet:
  • Fuqia: 500W
  • Tensioni: 220V-240V 50/60Hz
  • Gjatesia: 367mm.
  • Paketimi perfshin:
  • 1 x Blender dore
  • 1 x Manual perdorimi.
Be the first to review “Blender Dore Sokany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore