Përshkrim

Blenderi i dores  Zilan me 2 shpejtesi dhe thika mjaft te shpejta dhe te mprehta do te jete zgjdihja juaj per smoothi,salca,copetim te cdo ingredienti ushqimor.

Me shpejtesi  perkatese per cdo proces qe deshironi te realizoni. Ne koken e saj ka dy tehe tejet te mprehta.

Tensioni 220-240 V

Frekuenca 50Hz

Fuqia 175-200 W

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender dore ZLN7733”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products