Blender Drink’NGo

4,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali plastik
Tensioni 230 Volt
Fuqia 250 W
E lehtë për t’u pastruar
Përmasat: 18 x 13 x 22 cm

Kodi: K156-103 Category: Etiketa: ,

Dizajn i ri për Drink’NGo, krijuesi inovativ i smoothie-ve me filxhan praktik dhe të lehtë për t’u marrë. Së pari ju bëni smoothie-n tuaj të preferuar, më pas e merrni me vete, kudo që të shkoni: në palestër, shkollë, zyrë, ose ndërsa jeni duke u bërë sport.

Me DrinK’nGo krijimi i smoothie-ve freskuese dhe shake të shkëlqyera nuk ka qenë kurrë më e lehtë . Përdorni vetëm përbërës të freskët, natyralë, dhe vec  imagjinatë ! Në vetëm disa lëvizje të thjeshta mund të shijoni pije të shëndetshme, me pak yndyrë, por veçanërisht të shijshme, që janë të lehta për t’u bërë dhe gjithmonë të dobishme. Një broshurë recetash disponohet me çdo pajisje për smoothie të shijshme të mbushura me vitamina, të mbushura me proteina.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Blender Drink’NGo”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu