Përshkrim

Dizajn i ri për Drink’NGo, krijuesi inovativ i smoothie-ve me filxhan praktik dhe të lehtë për t’u marrë. Së pari ju bëni smoothie-n tuaj të preferuar, më pas e merrni me vete, kudo që të shkoni: në palestër, shkollë, zyrë, ose ndërsa jeni duke u bërë sport.

Me DrinK’nGo krijimi i smoothie-ve freskuese dhe shake të shkëlqyera nuk ka qenë kurrë më e lehtë . Përdorni vetëm përbërës të freskët, natyralë, dhe vec  imagjinatë ! Në vetëm disa lëvizje të thjeshta mund të shijoni pije të shëndetshme, me pak yndyrë, por veçanërisht të shijshme, që janë të lehta për t’u bërë dhe gjithmonë të dobishme. Një broshurë recetash disponohet me çdo pajisje për smoothie të shijshme të mbushura me vitamina, të mbushura me proteina.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Drink’NGo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products