Përshkrim

 Ky është një mikser automatik shtëpiak elektrik Blender jo toksik, pa erë, i shëndetshëm, miqësor ndaj mjedisit dhe i qëndrueshëm me zhytje,

e cila përdoret për kuzhina shtëpiake multifunksionale të kuzhinës shtëpiake

  1. Lehtë për t’u mbledhur dhe çmontuar, e lehtë për t’u pastruar.
  2. Shufra plastike ose shufër çelik inox.
  3. Motor DC efikas, i qetë.
  4. Pesë marshe kontrolli i shpejtësisë së ndryshueshme.
  5. Mirato CE/CB/GS/ROHS.

Fleksibil dhe praktik, i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, duke ju sjellë cilësi jetese inteligjente dhe komode.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Elektrik RAF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products