Blender + Grirëse mishi Sonifer

11,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia:1000 W
  • Produktiviteti i mishit të grirë: 1.8 kg/min
  • Kapaciteti i blenderit: 1,5 L
  • Materiali: Plastike ABS+Çelik Inoks
  • E pajisur me këmbë kundër rrëshqitjes
  • Kurseni hapsirë dhe para me një produkt që kryen dy funksione të ndryshme.
  • Përmasat: 27 x 44 x 16cm
Kodi: K86-280 Kategoritë: , , , ,

Ka kohë që ka dalë nga moda për të blerë të gjitha pajisjet shtëpiake veç e veç.

Një pajisje e tillë shumëfunksionale e kuzhinës është Sonifer SF-8033.

Kjo pajisje kombinon një grirese mishi dhe një blender të palëvizshëm.

Makina e mishit vjen me dy grila prerëse me diametra të ndryshëm.

Thikat për bluarje, si në një mulli mishi ashtu edhe në një kavanoz blender, janë bërë prej çeliku inox të qëndrueshëm.

Enë e blenderit është prej qelqi të qëndrueshëm, dhe është projektuar për 1.5 litra.

Makina e mishit është gati të bluajë deri në 1.8 kilogramë  mish në vetëm 1 minutë!

Kapaku i enëve me kyçje të sigurisë parandalon spërkatjen. Modeli është i pajisur me këmbë që nuk rrëshqasin.

Një blender i qëndrueshëm dhe i fuqishëm do të bluajë produkte të ndryshme në një çast.

Makina e mishit do të grije 1.8 kilogramë mish në vetëm një minutë!

Ena e blenderit është prej qelqi të qëndrueshëm me një kapak mbrojtës që nuk lejon që produktet të derdhen në të gjithë banesën.

Një pajisje e tillë kuzhine do t’ju lejojë të kurseni hapësirë ​​në kuzhinë, t’ju shpëtojë nga shpenzimet e panevojshme për blerjen e dy pajisjeve të veçanta të kuzhinës dhe do t’ju kënaqë me qëndrueshmërinë dhe cilësinë e saj!

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Blender + Grirëse mishi Sonifer”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Blender + Grirëse mishi Sonifer