Përshkrim

Shperberesi ushqimor Sokany

Blenderi ka një motor të fuqishëm 600W.

Eshtë një aplikim i dobishëm, kompakt dhe i gjithanshëm i kuzhinës që mund të përmbushë çdo punë të kuzhinës në më pak se 10 sekonda.

Është një 12-pjesë me shpejtësi të lartë.

Me 2 thika:

thika me 6 tehe per fruta dhe perime.

thika me 2 tehe per fruta te thata.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Nutri Sokany 600W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products