Përshkrim

Russell Hobbs NutriBoost e cila bën smoothies, supa, salca, dhe lëngje ushqyese të shijshme mbushur me pije pa humbur asnjë vitamine.

Ka edhe një kapak shaker me vrima të përshtatshme për djathë, çokollatë dhe erëza.

Fuqia 700W

Me teh çeliku

Paketimi permban:

3 gota te medhaja 700 ml

2 gota me te vogla 350 ml

1 kapak me 4 thika

1 kapak me 2 thika

3 kapake fikse per mbylljen e gotave

1 kapak udhetimi me hapje

1 kapak me vrima

2 kapake ne forme unaze per te pire

Garancia 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Nutriboost Russell Hobbs 23180-56”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products