Përshkrim

Volumi : 350 ml

Kapaciteti i baterisë : 2000 mAh

Fuqia : 50W

Përdoret : per fruta dhe perime

Karikimi:Me USB nga pc,karikuesi ose makina

Vecori të tjera : e vogel ne mase, portative, multifunksionale dhe mund te perdoret si filxhan dhe blender per lengjet. Shpejtesi e larte dhe realizon nje filxhan brenda nje minute.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Blendër portativ DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products