Përshkrim

Tani erdhi pajisja qe do tju ndihmoje ne kuzhinen tuaj.

Fale thikes me 6 tehe te mprehta,ajo mund te thermoje cdo produkt qe ju deshironi.

Ka qendrueshmeri shume te mire ne tavoline pasi eshte i paisur me kater tapa vakumi ne fundin e saj.

Eshte produkt shume i sigurte pasi eshte e pajisur me celesin e sigurise tek pjesa e kapakut.

Thika eshte perbere nga material celik inoks qe nuk ndryshket.

Eshte shume praktike per tu transportuar dhe ka permasa 30.2*20.7*37.5 qe nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Profesional First Austria FA5240-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products