Përshkrim

Blender smoothies Zilan ZLN-0504

Fuqia 350 W

Me 3 gota 600ml, 600ml dhe 300ml

Blender për Smoothies Zilan është mjet ideal që do të ju ndihmojë të përmbushur smoothies më të shijshme dhe të shëndetshme.

Thika çeliku

Niveli i zhurmës: 85 dB

Tensioni : 220-240V

Frekuenca 50 / 60Hz.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Zilan ZLN0504”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products