Përshkrim

Fuqia: 1000W
Kapaciteti: 6.0L
17 programe te gatshme gatimi
Tenxhere e brendshme e veshur me shtrese jongjitese FDA
Ekran LED, butona me shtypje dhe celes me rrotullim
Funksion i kujtesës kur fiket
Kapak i lehtë për pastrim
Njëmbëdhjetë elemente sigurie për të garantuar besueshmërinë
Çelësi i sigurisë së kapakut: nuk punon nëse kapaku nuk është siguruar siç duhet në vendin e vetë
Butoni i sigurisë së kapakut të patentuar: Vetëm shtypni butonin që kapaku mund të hapet
Veshje e jashtme inoksi SUS410

LLOJET E PROGRAMEVE: RICE, SOUP, EGGS, MEAT/STEW, BEAN/CHILI, POULTRY, MULTI GRAIN, BEEF, STEAM, PORRIDGE, PORK;RIBS, DESSERT, RISOTTO, VEGETABLES, YOGURT, SLOW COOK, SAUTE

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Multicooker DSP Premium 17n1 Touch Screen 6L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products