Scooter Xiaomi M365

38,900 L41,500 L (-6%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

 • Fuqia e vlerësuar e motorit: 250 W
 • Shpejtësia maksimale: 25 km/h
 • Sistemi frenimit: E-ABS
 • Madhësia e rrotës: gomë e fryrë 21.59 cm
 • Tensioni i hyrjes së karikuesit: 100 – 240 V, 50 / 60 Hz
 • Koha e karikimit: 5.5 orë
 • Pesha e produktit: 12.5 kg
 • Madhësia e shpalosjes: 108 x 43 x 114 cm
 • Madhësia e palosshme: 108 x 43 x 49 cm
 • Materiali: aliazh alumini për aeroplanët
Kodi: K13-509 Kategoritë: ,

Skuteri elektrik vjen me një sistem frenimi të dyfishtë.

Rrota e përparme ka sistem kundër bllokimit E-ABS, ndërsa rrota e pasme përdor frenim mekanik të diskut.

Distanca e frenimit mund të shkurtohet në 4 metra, duke e bërë udhëtimin tuaj shumë më të sigurt

Mundësuar nga paketa e baterive Li-jon 18650 me një kapacitet baterie prej 280 Wh dhe ofron një distancë të gjatë udhëtimi prej 30 km

Përvetëson sistemin inteligjent të menaxhimit të baterive BMS.

Mund të njihni kushtet e baterisë përmes aplikacionit të shkarkuar në celularin tuaj 6 funksione mbrojtëse: mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbrojtja nga mbirryma, mbrojtja nga mbingarkesa, mbrojtja nga shkarkimi i tepërt, mbrojtja nga tensioni i ulët dhe mbrojtja nga anomalitë e temperaturësSistemi i rikuperimit të energjisë kinetike.

Skuteri elektrik ka një sistem të rikuperimit të energjisë kinetike që konverton energjinë kinetike në energji elektrike dhe ofron një jetëgjatësi më të mirë të baterisë

Aplikacioni inteligjent. Mund të gjurmojë zakonet tuaja të çiklizmit, shpejtësinë e vozitjes, jetëgjatësinë e baterisë, etj.Ka 4 drita LED që shfaqin kapacitetin e baterisë, gjë që është e lehtë të dihet sasia e energjisë

Dizajn i palosshëm 3 sekonda, i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm

Materiali: aliazh alumini për aeroplanë

Madhësia e rrotës: gomë e fryrë 8.5 inç

Madhësia e motorit: 6.7 inç

Çift rrotullues maksimal: 16N.m

Shpejtësia maksimale: 25 km/h (modaliteti i zakonshëm), 18 km/h (modaliteti i kursimit të energjisë)

Distanca e lundrimit: 30 km

Sistemi i frenimit: sistemi i përparmë kundër bllokimit E-ABS,

frena e diskut mekanike të pasme

Fuqia e vlerësuar e motorit: 250 W

Fuqia maksimale e motorit: 500 W

Fuqia e paketës së baterisë: 280 Wh

Pjerrësia e ngjitjes: përafërsisht 14 gradë

Klasa e papërshkueshme nga uji: IP54

Hapësira e pedalit nga toka: 87.5 mm

Ngarkesa maksimale: 100 kg

Fuqia e vlerësuar e karikuesit: 71 W

Tensioni i hyrjes së karikuesit: 100 – 240 V, 50 / 60 Hz

Tensioni i kufizuar i baterisë: 42 V

Koha e karikimit: 5.5 orë

Konsumi standard i energjisë: 1.1 kWh për 100 km

Madhësia e shpalosjes: 108 x 43 x 114 cm

Madhësia e palosshme: 108 x 43 x 49 cm

Fuqia e vlerësuar e motorit: 250 W

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Scooter Xiaomi M365”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

38,900 L41,500 L (-6%)

Shto në Kasë