Dryn me Hapje me Shenje Gishti

3,690 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Marka: Senxi
Materiali: Polikarbonat, Zink
Forma: Drejtkëndëshe
Pesha: 86 gram
Përmasat e produktit: 78 x 40 x 25 mm
Bateritë: Kërkohen bateri 1 C

Kodi: k86-260 Category:

Me lexuesin inteligjent të gjurmëve të gishtërinjve, duhen më pak se 0,5 sekonda për të zhbllokuar kyçin me gjurmën e gishtit. Gjurma juaj e gishtit është çelësi, nuk do t’ju duhet kurrë të shqetësoheni se mos harroni të sillni ose humbni çelësin, harroni fjalëkalimin si më parë. Mund të shtoni 2 përdorues administratori dhe deri në 10 gjurmë gishtash për të zhbllokuar bllokimin.

Ju lutemi vini re: gjurmët e gishtave të parë 2 që shtoni janë gjurmët e gishtave të administratorit dhe nga e treta në të 10 janë gjurmët e gishtërinjve të ftuar, vetëm përdoruesi i administratorit mund të fshijë gjurmët e gishtërinjve.
Duhet  1,5 orë kohë karikimi dhe më shumë se 3000 herë shkyçje kur bateria është e mbushur plot. Mund ta karikoni bllokimin me bankën e energjisë, portën USB të kompjuterit tuaj ose çdo hyrje tjetër USB 5V 0,5A.

Ju lutemi vini re: bllokimi mund të zhbllokohet rreth 50 herë pasi bateria të mbarojë, ju lutemi karikoni atë në kohë.
Peshon 85 g, shumë më e vogël se karta bankare, më e hollë se 14 mm, është goxha e lëvizshme. Ju mund ta përdorni këtë bravë në skenarët e mëposhtëm si palestër, shkollë, çanta shpine, derë, udhëtim, bagazh, gardh, dollapë, valixhe, golf, sirtar etj.
IP65 I papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm. I gjithë bllokimi është i derdhur nga aliazh zinku me cilësi të lartë.

Ju lutemi vini re: mund të dështojë të lexojë gjurmët e gishtave kur lexuesi ose gjurma juaj e gishtit është e lagur, prandaj sigurohuni që lexuesi dhe gjurma juaj e gishtit të jenë të thata përpara se të vendosni gjurmën e gishtit për t’u zhbllokuar.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dryn me Hapje me Shenje Gishti”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Dryn me Hapje me Shenje Gishti