Përshkrim

Me lexuesin inteligjent të gjurmëve të gishtërinjve, duhen më pak se 0,5 sekonda për të zhbllokuar kyçin me gjurmën e gishtit. Gjurma juaj e gishtit është çelësi, nuk do t’ju duhet kurrë të shqetësoheni se mos harroni të sillni ose humbni çelësin, harroni fjalëkalimin si më parë. Mund të shtoni 2 përdorues administratori dhe deri në 10 gjurmë gishtash për të zhbllokuar bllokimin.

Ju lutemi vini re: gjurmët e gishtave të parë 2 që shtoni janë gjurmët e gishtave të administratorit dhe nga e treta në të 10 janë gjurmët e gishtërinjve të ftuar, vetëm përdoruesi i administratorit mund të fshijë gjurmët e gishtërinjve.
Duhet  1,5 orë kohë karikimi dhe më shumë se 3000 herë shkyçje kur bateria është e mbushur plot. Mund ta karikoni bllokimin me bankën e energjisë, portën USB të kompjuterit tuaj ose çdo hyrje tjetër USB 5V 0,5A.

Ju lutemi vini re: bllokimi mund të zhbllokohet rreth 50 herë pasi bateria të mbarojë, ju lutemi karikoni atë në kohë.
Peshon 85 g, shumë më e vogël se karta bankare, më e hollë se 14 mm, është goxha e lëvizshme. Ju mund ta përdorni këtë bravë në skenarët e mëposhtëm si palestër, shkollë, çanta shpine, derë, udhëtim, bagazh, gardh, dollapë, valixhe, golf, sirtar etj.
IP65 I papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm. I gjithë bllokimi është i derdhur nga aliazh zinku me cilësi të lartë.

Ju lutemi vini re: mund të dështojë të lexojë gjurmët e gishtave kur lexuesi ose gjurma juaj e gishtit është e lagur, prandaj sigurohuni që lexuesi dhe gjurma juaj e gishtit të jenë të thata përpara se të vendosni gjurmën e gishtit për t’u zhbllokuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Dryn me Hapje me Shenje Gishti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products