Boks Bluetooth Earldom A9

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kapaciteti i baterisë: 3.7 V 1200 mAh
  • Artopolantet:2 bass +1sterio
  • Fuqia dalëse: 4.5*2W, 4Ω
  • Lidhja:Bluetooth 5,FM
  • Radio,AUX,USBPërgjigja e frekuencës: 100-12 kHz
  • Furnizimi me energji në hyrje: DC 5V 1A
  • Dimensionet: 203*77*77mm
Kodi: K28-86 Kategoritë: , , ,

Projektuar për të qenë universale, kompakte, e lehtë për t’u mbajtur ose për t’u futur në çantën tuaj, çantën e shpinës për t’ju ndihmuar ta merrni kudo.

Me shirita LED RGB që shfaqen në të dy skajet e altoparlantit, duke rregulluar automatikisht dritën sipas tonit të muzikës, duke krijuar më shumë gjallëri për muzikën.

Tastet e funksionit janë të rregulluar në mënyrë të arsyeshme në altoparlant për t’u ndjerë rehat dhe komod për t’u përdorur

E pajisur me 3 altoparlantë brenda, duke përfshirë 2 altoparlantë bas dhe 1 altoparlant me teknologji super bas për të sjellë një përvojë superiore të zërit, jashtëzakonisht i përshtatshëm për pikniqe, festa, aktivitete në natyrë

Fuqia e altoparlantit është deri në 9 W pa marrë parasysh se në çfarë hapësire ndodheni, altoparlanti bluetooth ET-A9 do t’ju ndihmojë të krijoni ndjenjën më të rehatshme.

Përdorimi i teknologjisë më të fundit Bluetooth V5.0 për lidhje të shpejtë, transmetim të qëndrueshëm, kursim maksimal të baterisë

Përdorimi i teknologjisë së re të baterive litium me kapacitet të lartë deri në 1200 mAh mund të funksionojë vazhdimisht për 4-6 orë, ju mund ta përdorni me lehtësi pa u shqetësuar se mos i mbaron bateria.

Altoparlanti mbështet lidhjen e radios FM, porta AUX, porta USB dhe karikimi mikro janë të integruara pikërisht në trupin e altoparlantit për përdorim të përshtatshëm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks Bluetooth Earldom A9”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu