Përshkrim

Projektuar për të qenë universale, kompakte, e lehtë për t’u mbajtur ose për t’u futur në çantën tuaj, çantën e shpinës për t’ju ndihmuar ta merrni kudo.

Me shirita LED RGB që shfaqen në të dy skajet e altoparlantit, duke rregulluar automatikisht dritën sipas tonit të muzikës, duke krijuar më shumë gjallëri për muzikën.

Tastet e funksionit janë të rregulluar në mënyrë të arsyeshme në altoparlant për t’u ndjerë rehat dhe komod për t’u përdorur

E pajisur me 3 altoparlantë brenda, duke përfshirë 2 altoparlantë bas dhe 1 altoparlant me teknologji super bas për të sjellë një përvojë superiore të zërit, jashtëzakonisht i përshtatshëm për pikniqe, festa, aktivitete në natyrë

Fuqia e altoparlantit është deri në 9 W pa marrë parasysh se në çfarë hapësire ndodheni, altoparlanti bluetooth ET-A9 do t’ju ndihmojë të krijoni ndjenjën më të rehatshme.

Përdorimi i teknologjisë më të fundit Bluetooth V5.0 për lidhje të shpejtë, transmetim të qëndrueshëm, kursim maksimal të baterisë

Përdorimi i teknologjisë së re të baterive litium me kapacitet të lartë deri në 1200 mAh mund të funksionojë vazhdimisht për 4-6 orë, ju mund ta përdorni me lehtësi pa u shqetësuar se mos i mbaron bateria.

Altoparlanti mbështet lidhjen e radios FM, porta AUX, porta USB dhe karikimi mikro janë të integruara pikërisht në trupin e altoparlantit për përdorim të përshtatshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks Bluetooth Earldom A9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products