Boks Bluetooth Earldom A20

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Lidhje:Bluetooth 5,Wifi,AUX,USB,TF Card
 • Kapaciteti i baterise:1800 mAh
 • Koha e  punes:3-4 orë me nje karikim
 • Fuqia:3W, 4Ω
 • Përmasat: 8 x 12 x 5 cm
 • Pesha: 550 g
Kodi: K28-91 Kategoritë: , , , ,

Boks me Bluetooth nga Earldom, me bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Eshte i pajisur me bateri me kapacitet te madh prej 1800mAh.

Boksi A20 Bluetooth me kapacitet të altoparlantit deri në 3W i kombinuar me jastëkun e zgjatur të ajrit brenda altoparlantit për tinguj të detajuar, të mprehtë dhe të gjallë.

Boksi A20 Bluetooth me kapacitet të baterisë deri në 1800 mAh mund të përdoret vazhdimisht për 3-4 orë me një karikim.

Dizajn kompakt që mund të merret me vete kur udhëtoni.

Mund të varet në një çantë shpine ose biçikletë nepërmjet litarit shoqerues.

 • Ngjyre:E zezë
 • Frekuenca:100-12 kHz
 • Furnizimi me energji: DC 5V 1A
 • Materiali:Plastike ABS + pëlhurë + litar
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks Bluetooth Earldom A20”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu