Përshkrim

Boks me Bluetooth nga Earldom, me bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Eshte i pajisur me bateri me kapacitet te madh prej 1800mAh.

Boksi A20 Bluetooth me kapacitet të altoparlantit deri në 3W i kombinuar me jastëkun e zgjatur të ajrit brenda altoparlantit për tinguj të detajuar, të mprehtë dhe të gjallë.

Boksi A20 Bluetooth me kapacitet të baterisë deri në 1800 mAh mund të përdoret vazhdimisht për 3-4 orë me një karikim.

Dizajn kompakt që mund të merret me vete kur udhëtoni.

Mund të varet në një çantë shpine ose biçikletë nepërmjet litarit shoqerues.

  • Ngjyre:E zezë
  • Frekuenca:100-12 kHz
  • Furnizimi me energji: DC 5V 1A
  • Materiali:Plastike ABS + pëlhurë + litar

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Boks Bluetooth Earldom A20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products