Boks Bluetooth Hopestar H51

4,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Bateria:6000 mAh
  • Rezistent kunder ujit :Po
  • Karte memorie: Po
  • Komunikimi:AUX, Bluetooth, Usb, Audio Line, Wireless
  • Fuqia dalëse: 4 Ω, 30 W * 1
  • Dimensionet:97 x 234 x 94 mm
Kodi: K28-85 Kategoritë: , , , ,

Boks muzike portabel dhe kompakt i cili vjen me opsione te shumta lidhje, si wireless Bluetooth, USB, SD Card dhe AUX.

Me Bluetooth 5.0 siguron lidhje te qendrueshme me pajisjet tuaja per te degjuar muzike pa nderprerje dhe me cilesine me te mire

Dizajn elegant dhe praktik, i pershtatshem per festat apo per ta marre me vete ne kamping dhe pushime.

Me doreze mbajtese per me shume prakticitet dhe lehtesi per ta marre kudo me vete.

Ndjeshmëria e hyrjes: 400 mV

Rezolucioni: ≥ 90dB

Raporti sinjal ndaj zhurmës: ≥ 80dB

Tensioni i punës: DC 7.4v

Bateria:6000 mAh

Koha e funksionimit të baterisë: 3.5H

Fuqia totale: 50 W

Altoparlanti i basit * 1 Madhësia: 3,5 ”

Altoparlanti * 2 madhësia: 66 mm * 2

Materiali:Plastike ABS

Shkalla e frekuencës:100Hz-20KHz

Certifikimi:FCC CE ROSH

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks Bluetooth Hopestar H51”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Boks Bluetooth Hopestar H51