Përshkrim

Boks me Bluetooth JBL Charge 2+

Pesha 600g

Perdoret dhe si power bank per te karikuar Celularin.

Lidhet me te gjithe Celularet Android, Blackberry, iOS, Windows Compatibility Hardware Laptop.

Opsionet e lidhjes Aux, Bluetooth.

Specifikimet e audios Raporti i sinjalit ndaj zhurmës> 80 dB

Përmasat 79 x 185.2 x 79 mm

Frekuenca 75Hz – 20kHz

Madhësia e baterisë 3.7V, 6000mAh

Furnizimi me energji 5VDC

USB output: 5V 2.1A

Koha e ngarkimit të baterisë 4 orë

Prodhimi i energjisë 15W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks JBL Charge 2+ me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products