Përshkrim

Boks portable KTS-1041B.

Mund te degjoni muzike ndermjet lidhjes me Bluetooth me celularin apo tabletin.

Suporton USB dhe karte memorie.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Boks KTS-1041B me BLUETOOTH/ USB/ TF KART/ RADIO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products