Përshkrim

Boks me bluetooth dhe karikues me wireless.

Marka: Awei

Model:Y290

Forma e qëndrueshme e strukturës së trekëndëshit, rrjetë metalike të hollë.

Fuqia e prodhimit të fuqishëm 5 W me cilësi të larte te zerit.

Kapacitet te baterise 500mA.

Fuqia: 5 W X 2

Frekuenca: 20Hz-20 KHz

Permasat: 250 x 90 x 270 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth dhe Wireless Charger AWEI Y290”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products