Përshkrim

Boks me bluetooth JBL Charge2 + është një altoparlant dhe mund të karikoni telefonin tuaj ose ndonjë pajisje tjetër USB.

Cilesi ne Audio

Ajo ka një bateri të madhe prej 6000mAh.

Bokse: 2 X 7.5W

Frekuenca: 75 Hz – 20 KHz

Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80dB.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth JBL CHARGE K2+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products