Boks me Bluetooth JBL CHARGE K2+

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Kodi:K13-268

Boks me bluetooth JBL Charge2 + është një altoparlant dhe mund të karikoni telefonin tuaj ose ndonjë pajisje tjetër USB.

Cilesi ne Audio

Ajo ka një bateri të madhe prej 6000mAh.

Bokse: 2 X 7.5W

Frekuenca: 75 Hz – 20 KHz

Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80dB.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks me Bluetooth JBL CHARGE K2+”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Boks me Bluetooth JBL CHARGE K2+