Përshkrim

Boks me bluetooth ne forme globi

 

  • Boksi me bluetooth është një altoparlant me drite led te cilit i nderrohet ngjyra ne varesi te muzikes qe ju vendosni.
  • Luan muzikë nga çdo pajisje Bluetooth e aktivizuar.
  • I lëvizshëm dhe mund te përdoret në ambiente të mbyllura ose jashtë.
  • Fuqia e altoparlantëve : 2 x  3W 
  • Distanca e transmetimit : rreth 10 metra.
  • Madhesia : 120 * 120 * 110 mm.
  • Bateria: 3.7V 1000mAh
  • Riprodhimi i muzikës: 4-5 orë.
  • Suporton karte memorje.  

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Boks me bluetooth ne forme globi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products