Përshkrim

Boks me Bluetooth Remax

Model RB-M23

Altoparlant i integruar me cilësi të lartë 3Wx2, ju mund të shijoni një cilësi të zërit të paster dhe HD.

Teknologjia Bluetooth 4.2, mund të çiftojë në sekonda me të gjitha llojet e pajisjeve me funksion Bluetooth.

Baterinë e integruar me kapacitet 2000 mAh

Mbështetje NFC, e lehtë për t’u lidhur

Material druri.

Specifikime:

Modeli: RB-M23

Versioni i Bluetooth: 4.2

Distanca Bluetooth: 10 metra

Pengesa: 4Ω

Ndjeshmëria: 350 ± 10% mv

Gama e reagimit të frekuencës: 80Hz-18KHz

Fuqia dalëse: 3Wx2

Bateria: 3.7V / 2000mAh

Tensioni i ngarkimit: 5V / 1A

 

Madhësia e produktit: 228 x 204 x 115 mm

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth Remax RB-M23”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products