Përshkrim

Boks me Bluetooth TG023 me USB dhe TF karte.

Bluetooth version: 3.0 + EDR

FM radio

Fuqia: 5W * 2

Distanca e transmetimit 10 m

Kapaciteti i baterise 2200 mAh

Permasat: 200 * 74 * 170mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth TG023”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products