Përshkrim

Boks me Bluetooth TG113

Me USB dhe TF Karte

Versioni i Bluetooth: 3.0

Distanca e transmetimit: 10 metra

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh

Specifikimet e altoparlantëve: 52mm * 2

Fuqia e altoparlantëve: 5W * 2

Madhësia e produktit: 75.5 * 75.5 * 161.6mm

Pesha: 512g

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth TG113”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products