Përshkrim

Mini X3 boks me Bluetooth, TF kart, FM Radio me mikrofon të integruar.

Bateri të inkorporuar dhe të lëvizshëm Li-ion.

Fuqia dalëse: 3W

Mund te degjoni muzike me USB, TF Karte dhe nepermjet lidhjes me Bluetooth.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth X3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products