Përshkrim

Boks me Bluetooth XN-C11

Përpunim audio me cilësi të lartë A2DP V1.2

Distanca e transmetimit prej më shumë se 10M

Versioni i Bluetooth: V4.0

Me USB dhe TF Karte

Fuqia e vlerësuar 40Hz-20KHz

Fuqia e altoparlantit: 4Ω 5W

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh

Madhësia e boksit: 10 * 10 * 13 cm

Pesha : 490g.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth XN-C11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products