Përshkrim

▫️Lidhet me bluetooth , fish aux , dhe karte memorie
▫️Kendoni kenget tuaja te preferuara
▫️Mjaft i thjeshte dhe praktik
▫️Funksionon me karikim

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks/Mikrofon Q7 me bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products