Përshkrim

Boksi Portativ ka një dizajn kuti drejtkëndëshe me 4 kënde, duke sjellë një pamje delikate, dinamike dhe rinore që është shumë e përshtatshme për të rinjtë, plus ngjyra luksoze e zezë thekson stilin tuaj.
Produkti ka cilësi të mirë zëri, bas të mprehtë, të fortë, mikrofon të integruar dhe anulim të zhurmës
Duke përdorur teknologjinë bluetooth 4.2 për transmetim të shpejtë, të saktë dhe të qëndrueshëm të të dhënave, diapazoni i lidhjes së produktit është deri në 10 m.
Madhësia e përshtatshme e bën të lehtë për ta bartur me vete.
Kapaciteti i baterisë së Boksit deri në 1500 mAh për përdorim të gjatë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks Portativ A5 me input USB&AUX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products