Boks Portativ A5 me input USB&AUX

5,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Përforcues i integruar HI-FI 5W
Bluetooth Wireless: V4.2
Gama e Bluetooth: 10 m
Fuqia e daljes:: 10 W
Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Përgjigja e frekuencës: 150 – 18000 KHz
Madhësia e produktit: 246 x 89 x 93 mm

Kodi: K28-95 Category: Tag:

Boksi Portativ ka një dizajn kuti drejtkëndëshe me 4 kënde, duke sjellë një pamje delikate, dinamike dhe rinore që është shumë e përshtatshme për të rinjtë, plus ngjyra luksoze e zezë thekson stilin tuaj.
Produkti ka cilësi të mirë zëri, bas të mprehtë, të fortë, mikrofon të integruar dhe anulim të zhurmës
Duke përdorur teknologjinë bluetooth 4.2 për transmetim të shpejtë, të saktë dhe të qëndrueshëm të të dhënave, diapazoni i lidhjes së produktit është deri në 10 m.
Madhësia e përshtatshme e bën të lehtë për ta bartur me vete.
Kapaciteti i baterisë së Boksit deri në 1500 mAh për përdorim të gjatë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks Portativ A5 me input USB&AUX”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Boks Portativ A5 me input USB&AUX