Boks Portativ me Bluetooth

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Versioni i Bluetooth: V5.0
Kapaciteti i baterisë: 1200 mA
Koha e lojës: Rreth 5 orë
Koha e karikimit: Rreth 5 orë
Madhësia e produktit: 142 x 65 x 65 mm
Distanca Bluetooth: 10 m
Standardi i hyrjes së karikimit: USB 5V, 500-1000 mA
Materiali: ABS
Frekuenca e punës: 2.402 GHz – 2.480 GHz

Kodi: k13-501 Kategoritë: ,

Asnjë festë nuk quhet e realizuar  pa muzikë me zë të lartë që vjen nga altoparlantët. Është e vështirë të imagjinohet një person modern që nuk do të dëgjonte muzikë. Veçanërisht muzika e rëndësishme në rrugë, në makinë, në natyrë, në pushime me miqtë, etj. Për të gjitha këto raste, një boks portativ  me bluetooth që mund të mbahet gjithmonë do të jetë një zgjidhje e dobishme.

Sistemi elegant i boksit  portativ  me bluetooth në një dizajn atraktiv  do të jetë një shoqërues i vërtetë i adhuruesve të muzikës dhe dekorim estetik moderne  i çdo ambienti te  brendshem. Boksi portativ  me bluetooth jep liri të plotë veprimi.

Thuaj JO telave dhe detajeve shtesë. Gjithçka është e thjeshtë, e shpejtë, efikase. Transmetimi pa tela i melodive nga çdo pajisje ofrohet nëpërmjet Bluetooth.

Luaj muzikën tuaj të preferuar nga telefoni juaj (tableti, kompjuteri) dhe shijoni tingullin e pastër me sistemin e altoparlantëve

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks Portativ me Bluetooth”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu