Përshkrim

Asnjë festë nuk quhet e realizuar  pa muzikë me zë të lartë që vjen nga altoparlantët. Është e vështirë të imagjinohet një person modern që nuk do të dëgjonte muzikë. Veçanërisht muzika e rëndësishme në rrugë, në makinë, në natyrë, në pushime me miqtë, etj. Për të gjitha këto raste, një boks portativ  me bluetooth që mund të mbahet gjithmonë do të jetë një zgjidhje e dobishme.

Sistemi elegant i boksit  portativ  me bluetooth në një dizajn atraktiv  do të jetë një shoqërues i vërtetë i adhuruesve të muzikës dhe dekorim estetik moderne  i çdo ambienti te  brendshem. Boksi portativ  me bluetooth jep liri të plotë veprimi.

Thuaj JO telave dhe detajeve shtesë. Gjithçka është e thjeshtë, e shpejtë, efikase. Transmetimi pa tela i melodive nga çdo pajisje ofrohet nëpërmjet Bluetooth.

Luaj muzikën tuaj të preferuar nga telefoni juaj (tableti, kompjuteri) dhe shijoni tingullin e pastër me sistemin e altoparlantëve

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks Portativ me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products