Boks T&G me Bluetooth

1,390 L2,500 L (-44%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:kk-279

Tinguj te paster, te plote dhe me volum te forte per ti shtuar energji diteve tuaja.

Tingulli vjen me qartesi te plote, volumi eshte i komandueshem nga ju.
Suporton lidhjen me Celular, TV, Laptop si dhe Radio.
Suporton lidhjen me Bluetooth deri ne distancen: 10m.
Rangu Frekuencave: 120Hz-20KHz.
Kapaciteti baterise: 1200mAh.

Shijoni muziken ne menyren me te mire te mundshme me Boksin T&G!

Be the first to review “Boks T&G me Bluetooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

1,390 L2,500 L (-44%)

Add to Cart