Boks T&G me Bluetooth

1,390 L2,500 L (-44%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-279

Tinguj te paster, te plote dhe me volum te forte per ti shtuar energji diteve tuaja.

Tingulli vjen me qartesi te plote, volumi eshte i komandueshem nga ju.
Suporton lidhjen me Celular, TV, Laptop si dhe Radio.
Suporton lidhjen me Bluetooth deri ne distancen: 10m.
Rangu Frekuencave: 120Hz-20KHz.
Kapaciteti baterise: 1200mAh.

Shijoni muziken ne menyren me te mire te mundshme me Boksin T&G!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks T&G me Bluetooth”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

1,390 L2,500 L (-44%)

Shto në Kasë