Përshkrim

Bokse Aitkenson AT-8020

Me MP3 player

ME USB DHE TF Card

FM RADIO BAND

Tensioni: 220V ~ 240V

Subwoofer: 5W

Bokset: 3W X 2

Permasa

Bokset: 70mm * 80mm * 130mm

Subwoofer: 190mm * 130mm * 110mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Bokse Aitkenson AT-8020”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products