Përshkrim

Me Bluetooth

Me MP3 player

Me USB dhe SD CARD

Tensioni: 220V

Subwoofer: 30W

Bokse: 18W X 2

Permasat e bokseve: 108mm * 102mm * 310 mm

Permasat Subwoofer: 170 * 328 * 310 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bokse Aitkenson AT-8145”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products