Përshkrim

Bokse me BLUETOOTH/RADIO/SD/TF KARTE

Fuqia nominale: 25W (15W + 5W * 2)

Mbështet radio FM, USB, kartë SD dhe AUX.

Tensioni: 100V-AC220V (50Hz)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bokse me BLUETOOTH/RADIO/SD/TF KARTE/AUX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products