Përshkrim

Ju prezantojme argetimin tuaj !

Bokset me uje,sapo te ndizni muziken uji do te “kercej ” sipas muzikes duke reflektuar ngjyrat e ylberit.

Specifikat:  Karte memorie, Bluetooth speaker, Kompjuter/MP3, Audio

Argetohu me me te miren!

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bokse me uje dhe ndricim “Dancing Water””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products