Përshkrim

Fuqia maksimale 100 W (50 W RMS)

Dizajn i fuqishëm, subwoofer druri.

Tingull me cilësi të lartë me bas thellë

Sasia dhe kontrolli i basit.

Përdorni me kompjuter, tabletë, telefon, televizor, DVD, MP3 ose pajisje të tjera audio.

Fuqia është një sistem 2.1 sistemesh altoparlantësh.

Bokset janë rreth 200mm në lartësi.

Bokset janë një ngjyrë të errët të drurit dhe skajet e sheshtë.

E perbere me një rrotë kontrolli që mund të përdoret për të rregulluar tonin dhe volumin, me një lidhje 3.5mm të shtuar në të.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bokse Trust 2.1 100W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products