Përshkrim

Fuqia maksimale 18W (9W RMS)

Madhësia kompakte

Subwoofer me kontrollin e volumit dhe basit në panelin anësor.

USB

Marke Trust

Model Avora 2.1; 20442

Subwoofer: Po

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bokse Trust Avora 2.1 Subwoofer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products