Përshkrim

Bokse Trust Bluetooth 2.1

Fuqia maksimale prej 30 W (RMS 15 W)

Tingull i fuqishëm nga dizajni kompakt

Lidhje me Bluetooth.

Me Subwoofer

Mund ti lidhni me kompjuter, Celular dhe Tablet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bokse Trust Bluetooth 2.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products