Përshkrim

Menyra me e mire per te hequr qimet e padeshiruara.
Brown epilator me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte.
Thjeshte vendosni ne prize pajisjen dhe ne pak minuta do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Depilator Brown ka nje dizajn i cili pershtatet me se mire me dore tuaj.
Perfekte per tu marr me vete kur ju udhetoni apo po shkoni me pushime. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.Depiloni me saktesi absolute duke perfituar lekure te bute per jave te tera | Remove Brown Hair | 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Brown Depilator per femra – Makine depilimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products