Description

Menyra me e mire per te hequr qimet e padeshiruara.
Brown epilator me 2 nivele shpejtesie. Shpejtesia e pare ofron depilim me delikat dhe te kujdesshem, ndersa shpejtesia e dyte ofron performance me te shpejte.
Thjeshte vendosni ne prize pajisjen dhe ne pak minuta do te keni nje lekure te bute dhe pa qime.

Depilator Brown ka nje dizajn i cili pershtatet me se mire me dore tuaj.
Perfekte per tu marr me vete kur ju udhetoni apo po shkoni me pushime. Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.Bashke me makinen depiluese do te gjeni edhe nje furce te vogel per te pastruar koken e depilatorit.Depiloni me saktesi absolute duke perfituar lekure te bute per jave te tera | Remove Brown Hair | 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Brown Depilator per femra – Makine depilimi”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products