Brumatrice Ariete 1588

17,490 L19,990 L (-13%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia 1200 W – 2400 max
  • 7 shpejtesi te rregullueshme per cdo lloj brumi
  • Kapaciteti i tasit 5.5 L Inoks
  • Permasat: 42.50 cm x 28.50 cm x 38.50 cm
  • Pesha e produktit: 6.16 kg
  • E pajisur me gomina kunder rreshqitjes gjate punes

Mikseri Ariete 1588 Vintage është mikseri planetar me një dizajn elegant dhe të sofistikuar që ndërthur teknologjinë dhe funksionalitetin si për vaktet e përditshme ashtu edhe për krijimet e bukura të ëmbëlsirave.

Motori i cili arrin 2400 W me fuqinë maksimale, 7 shpejtësitë dhe funksioni i pulsit e lejojnë atë të punojë edhe brumërat më të fortë dhe më të trashë.

Tasi i madh prej 5,5 L inox dhe 3 rrahjet e ofruara, grepa për brumin, ajo në formë zemre për përzierje dhe ajo me tela për rrahje, mundësojnë një gamë të gjerë krijimesh.

Këmbët që nuk rrëshqasin dhe balanca e lejojnë mikserin të punojë me shpejtësi të lartë në mënyrë të sigurt, të qëndrueshme, pa krijuar rrëmujë, falë kapakut mbrojtës të spërkatjes.

Linja Vintage kombinon dizajnin italian me lehtësinë e përdorimit.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Brumatrice Ariete 1588”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

17,490 L19,990 L (-13%)

Shto në Kasë