Përshkrim

Mikseri Ariete 1588 Vintage është mikseri planetar me një dizajn elegant dhe të sofistikuar që ndërthur teknologjinë dhe funksionalitetin si për vaktet e përditshme ashtu edhe për krijimet e bukura të ëmbëlsirave.

Motori i cili arrin 2400 W me fuqinë maksimale, 7 shpejtësitë dhe funksioni i pulsit e lejojnë atë të punojë edhe brumërat më të fortë dhe më të trashë.

Tasi i madh prej 5,5 L inox dhe 3 rrahjet e ofruara, grepa për brumin, ajo në formë zemre për përzierje dhe ajo me tela për rrahje, mundësojnë një gamë të gjerë krijimesh.

Këmbët që nuk rrëshqasin dhe balanca e lejojnë mikserin të punojë me shpejtësi të lartë në mënyrë të sigurt, të qëndrueshme, pa krijuar rrëmujë, falë kapakut mbrojtës të spërkatjes.

Linja Vintage kombinon dizajnin italian me lehtësinë e përdorimit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Brumatrice Ariete 1588”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products