Brumatrice per brumin DSP KM3007

13,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: k139-127

Super oferte brumatrice, ju jep mundesin te beni pergatije per buken si dhe per embelsirat me te preferuara te femijeve.

Mikser DSP 3/1 Model KM3007

✔️3 fuksione ne 1 paisje te vetme
✔️ Koke per brume te forte
✔️Koke per perzierje me te bute
✔️ Dhe rrahese per krem
✔️Motor 1200W -> 5 shpejtësi -> Tas celik 5 litra
✔️Mbulesë për të ndaluar derdhjen e mases kur përzieni .

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Brumatrice per brumin DSP KM3007”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Brumatrice per brumin DSP KM3007