Përshkrim

Super oferte brumatrice, ju jep mundesin te beni pergatije per buken si dhe per embelsirat me te preferuara te femijeve.

Mikser DSP 3/1 Model KM3007

✔️3 fuksione ne 1 paisje te vetme
✔️ Koke per brume te forte
✔️Koke per perzierje me te bute
✔️ Dhe rrahese per krem
✔️Motor 1200W -> 5 shpejtësi -> Tas celik 5 litra
✔️Mbulesë për të ndaluar derdhjen e mases kur përzieni .

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Brumatrice per brumin DSP KM3007”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products