Bullet Express 3ne1

9,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

1 in stock

Materiali: çelik inox
Marka: Magic Bullet

Dimensionet: 33 x 22.2 x 38.1 cm

Pesha: 7.44 kg

Fuqia: 500 Watt

Bullet Express 3ne1

  • Blender
  • Prerese elektrike
  • Shtrydhese

Ky sistem blender 3-në-1 copëton, përzien, mikson, pret, grin dhe thërrmon dhe shtrydh gjithashtu.

Në vetëm 8 minuta ose më pak, ushqimi juaj do të jetë gati për t’u ngrohur ose ngrënë. Shtojca e prodhuesit të vakteve është e përkryer për të prerë dhe grirë një shumëllojshmëri perimesh, frutash, mishi dhe djathi në vetëm disa sekonda.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Bullet Express 3ne1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu