Përshkrim

Bullet Express 3ne1

  • Blender
  • Prerese elektrike
  • Shtrydhese

Ky sistem blender 3-në-1 copëton, përzien, mikson, pret, grin dhe thërrmon dhe shtrydh gjithashtu.

Në vetëm 8 minuta ose më pak, ushqimi juaj do të jetë gati për t’u ngrohur ose ngrënë. Shtojca e prodhuesit të vakteve është e përkryer për të prerë dhe grirë një shumëllojshmëri perimesh, frutash, mishi dhe djathi në vetëm disa sekonda.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bullet Express 3ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products