Cader kampingu per 4 persona

2,590 L3,990 L (-35%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K141-7

Ky produkt eshte mjaft i perdorur nga te apasionuarit pas natyres ne kampingje apo prane detit .
Tenda është mbledhur montohet mjaft lehtë prodhuar nga nje meterial mjaft rezistent .

Permasat e cadres jane: 200x200x135 cm

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Artemida

    Cadra eshte e pershtatshme per 4 persona , eshte shume e mire dhe praktike fix sic e mendoja

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Cader kampingu per 4 persona

2,590 L3,990 L (-35%)

Add to Cart