Description

Tenda per 8 persona

Ky produkte eshte mjaft i perdorerur nga te apasionuarit pas natyres ne kampingje apo prane detit .

Tenda është mbledhur montohet mjaft lehtë prodhuar nga nje meterial mjaft rezistent .

Tenda eshte e mbyllur dhe ka një tabaka që do të ju mbrojnë ne kohe me shi dhe insektet.

Me permasa: 220 x 300 x 170 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Cader kampingu per 8 persona”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products