Përshkrim

Tenda per 8 persona

Ky produkte eshte mjaft i perdorerur nga te apasionuarit pas natyres ne kampingje apo prane detit .

Tenda është mbledhur montohet mjaft lehtë prodhuar nga nje meterial mjaft rezistent .

Tenda eshte e mbyllur dhe ka një tabaka që do të ju mbrojnë ne kohe me shi dhe insektet.

Me permasa: 220 x 300 x 170 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cader kampingu per 8 persona”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products