Përshkrim

Kjo çadër vjen me një elektrik dore që mund t’ju ndihmojë të ndriçoni rrugën tuaj në një natë të errët dhe me shi për t’ju parandaluar të humbni.

Ajo që kjo çadër mund t’ju ofrojë është se ajo vjen me një funksion automatik të hapjes dhe mbylljes, duke ju lejuar të hapni ombrellën me një funksionim i thjeshtë me një dorë.

Është prej çeliku, pëlhure dhe ABS, i cili është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë.

Është i përshtatshëm për blerje, verë, udhëtime, ecje dhe aktivitete në natyrë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Çader me Elektrik Dore Rrotullues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products